Açık pozisyonlara nasıl başvurabilirim?

Yolculuğunuz Viatris.com/careers adresinde çalışmak istediğiniz yeri seçerek başlar. Bazı konumlar için çevrimiçi olarak mevcut işleri arayabilir ve başvurabilirsiniz. Bazı durumlarda, bir işe alım görevlisine e-posta yoluyla bir özgeçmiş (CV) göndermeniz istenebilir; bu durumda ilgilendiğiniz pozisyonun bir açıklamasını eklemelisiniz. Niteliklerinizin açık bir pozisyonla eşleşmesi durumunda bir İnsan İlişkileri yetkilisi sizinle iletişime geçecektir.

Özgeçmişimin/CV'min alındığından nasıl emin olabilirim?

Kuzey Amerika, Hindistan ve Avrupa'nın bazı bölgelerindeki pozisyonlar için, başvurunuzun alındığını onaylayan otomatik, sistem tarafından oluşturulmuş bir e-posta alacaksınız. Diğer tüm konumlar için, nitelikleriniz açık bir pozisyonla eşleşirse İnsan İlişkileri yetkilisi sizinle iletişime geçecektir.

Web sitesinde kariyer fırsatları ne sıklıkla güncelleniyor?

İş fırsatları listemiz sık sık ‒ genellikle günlük olarak ‒ açık pozisyonlar meydana geldikçe veya pozisyonlar dolduruldukça güncellenir. Deneyiminize ve ilgi alanlarınıza uygun yeni pozisyonlar için web sitemizi düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

Viatris çalışanı olduğunu iddia eden birinden şüpheli bir mesaj aldım. Kimliklerini nasıl doğrulayabilirim?

Ne yazık ki, işe alım dolandırıcılığı son derece yaygın ve öncelikle tüm iş arayanların kişisel bilgilerini korumalarını öneriyoruz. İnsan İlişkileri yetkilisinin telefon numarasının ve e-posta adresinin şirketimizle ilişkili olduğunu onaylamak gibi basit adımlar atabilirsiniz. Başvurulan açık rollerle ilgili olarak kariyer web sitemizi de kontrol edebilirsiniz. Viatris İnsan İlişkileri yetkilisi, işe alım faaliyetleriyle bağlantılı olarak sizden hiçbir zaman banka veya kredi kartı bilgilerinizi istemeyecektir. Hileli işe alma faaliyetinin hedefi olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen yerel yetkililerle iletişime geçin.

Engellilik durumu halinde nasıl iş başvurusu yapabilirim?

Viatris fırsat eşitliği sunan bir işverendir ve iş başvuru süreçlerinde engelli bireylere eşit fırsatlar sağlamayı taahhüt eder. Bir engellilik nedeniyle çevrimiçi olarak bir göreve başvurmak için yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen e-posta yoluyla (hrservicecentereurope@Viatris.com) İK Hizmet Merkezimizle iletişime geçin. Hizmet merkezimizin bireysel başvuruların durumu hakkında güncelleme sağlayamadığını unutmayın.

Belirli bir pozisyona başvurmadan fırsatlar için özgeçmişimi e-postayla gönderebilir veya bırakabilir miyim?

Viatris ile kariyerinizi geliştirmekle ilgileniyorsanız, kariyer web sitemizde genel bir profil oluşturmanızı öneririz. Profiliniz, becerilerinize ve deneyiminize dayalı olarak gelecekteki iş ilanlarıyla eşleştirilecektir.

Tüm başvuru bilgilerimi veritabanınızdan nasıl silebilir ve/veya bir rol için işe alım sürecinden nasıl geri çekebilirim?

Lütfen talebiniz için İK Hizmet Merkezimizle iletişime geçin (hrservicecentereurope@Viatris.com).